DABLAB sulas

Augstākās kvalitātes aukstā spieduma dabīgas sulas.
Piegāde un serviss

Kā mēs strādājam

Piegāde

Līdz durvīm

Piegāde ar Omnivas pakomātu vai kurjera starpniecību.
Apmaksa

Kā ērtāk

Apmaksu vari veikt ar maksājuma karti internetā, pasūtot mājaslapā, ar rēķinu/pārskaitījumu vai uz vietas, saņemot pasūtījumu.

Izpildes termiņš

1- 4 dienas

Pasūtījuma izpildes termiņš ir
1- 4 darba dienas.
Kas ir DABLAB

Par Mums

DABLAB sulas var saukt par dzīvām, jo tās ir nepasterizētas un nav pakļautas papildus apstrādei, tādejādi maksimāli saglabājot vitamīnus, minerālvielas un vērtīgos enzīmus. Sulas ir bez mākslīgām piedevām, garšas pastiprinātājiem, tās netiek atšķaidītas ar ūdeni. Lai iegūtu 300ml sulu, tiek izmantots vairāk kā puskilograms augļu, ogu, dārzeņu un zaļumu. Sulas un šotiņi tiek gatavoti konkrētajā dienā. Tās radītas Siguldā no apkārtnes zemnieku izaudzētajiem zaļumiem, augļiem, ogām, dārzeņiem, kā arī izmeklētiem, svaigiem augļiem un dārzeņiem no citām valstīm. DabLab ir preču zīmes “Radīts Siguldā” pārstāvji, kā arī saņēmuši apbalvojumus – Siguldiešu mīlētākais uzņēmums 2018, 2019.gadā, kā arī galvenās balvas ieguvēji Latvijas novadu garšas konkursā 2019.gadā. DabLab sadarbojas vienlīdz labi un kvalitatīvi ar individuālajiem, tā arī ar lielajiem, korporatīvajiem klientiem. Augstvērtīgi iegūta sula ir kā labākais “fast food” cilvēka organismam. Uzsūcoties dažu minūšu laikā, tiek saņemta ātra, dabīga un īsta enerģija praktiski jebkurā situācijā. Dabas Laboratorijas piedāvātajās sulās un šotiņos veselīgais mijas ar garšīgo. Katra sula un šotiņš sniedz baudījumu garšas kārpiņām, tajā pašā laikā nodrošinot visu nepieciešamo organismam.
Dabas laboratorija /DABLAB/ piedāvā augstākās kvalitātes – aukstā spieduma /cold pressed/ lēnajā sulu spiedē presētas dabīgas sulas un šotiņus – bez konservantiem, bez krāsvielām un garšas uzlabotājiem, bez pievienota cukura.
Iepazīsties vairāk
Kontakti
Signe Turauska t.29181833, dabaslaboratorija@gmail.com
Sazinies
Atbalsti vietējo

DIENA IR LABA, JA SĀKAS AR DABLAB!