Labietis amatalus

Godīgi brūvēts, laikmetīgs amatalus ar kultūrvēstures garšu.
Piegāde un serviss

Kā mēs strādājam

Gardās un īpašās amatalus šķirnes piegādāsim uz Tavām mājām! Bezmaksas piegāde Rīgā.

Piegāde

Nogādāsim pie tevis paši

Savai un Tavai drošībai sūtījumu nodosim, netuvojoties tuvāk par 2m. Taču, ja izskatīsies zem 25 vai būsi maskā, palūgsim uzrādīt dokumentu vecuma apstiprināšanai.

Apmaksa

Ar rēķinu/
pārskaitījumu

Bezkontakta norēķini tikai ar internetbankas starpniecību. Veic pārskaitījumu, kā norēķinu atsauci norādot sava pasūtījuma numuru.

Izpildes termiņš

1 dienas laikā

Ja pasūtījumu veic Rīgā līdz 14:00, saņemsi alu ar piegādi mājās tajā pašā dienā līdz 22:00. Ja pēc pasūtījumu veiksi pēc 14:00, tad saņemsi nākamajā dienā. 

Kas ir Labietis

Par Mums

Labietis aizsākās darbnīcā, nevis slēgtā rūpnīcā ar domu, ka katrs var vērot alus darīšanas procesu, sēžot krogā. Mēs esam par godīgu brūvēšanu un varam atbildēt par katras izejvielas kvalitāti sākot ar rokām vāktiem viršiem līdz aizjūras apiņiem vai eksotiskiem augļu biezeņiem.

Labietis aizsākās kā pretstrāva garlaicīgam alum, kas iesūnojis industriālās brūvēšanas garšas seklumā. Mūsdienu brūvēšanai nav robežu, tādēļ mēs uzturam vietēju kultūru, neatpaliekot no pasaules amatalus tendencēm.

LAIKMETĪGS ALUS AR KULTŪRVĒSTURES GARŠU​

Izvēlies kādu no 40 šķirnēm – pasūti amatalu internetā!

Atsauksmes

Ko saka klienti

PASŪTĪŠANA KRĪZES LAIKĀ​

Kā tas notiks

Solis 1

Pasūti

Interneta veikalā bode.labietis.lv piepildi grozu. Ielāgo, ka kopējam pudeļu skaitam grozā ir jādalās ar 12 (der 12, 24, 36 utt.), lai varētu noslēgt pasūtījumu.

Solis 2

NORĒĶINIES

Veic maksājumu ar internetbankas starpniecību, pārskaitot uz mūsu bankas kontu. Lūdzu, kā norēķinu atsauci izmanto sava Pasūtījuma Nr..

Solis 3

Piegādāsim

Tavs pasūtījums tiks nodots izpildei, kolīdz līdzekļi būs saņemti mūsu kontā. Alu piegādāsim tās pašas vai nākamās dienas laikā!

Piedāvājums un cenas

ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI

Izmanto iespēju atbalstīt vietējo vēl izdevīgāk – iepazīsties ar Labietis īpašajiem piedāvājumiem!

Mežs 5,5% (12 gab.)

Dainās apdziedātais kadiķogu alus mūsdienīgā apdarē. Sveķaini atsvaidzinošs ar viegli iesalainu garšu un sarkanīgu krāsu. Gan vārīšanas laikā, gan kaķī pievienoti īpaši Austrumeiropas meža apiņi – Kazbek – kopējam alus līdzsvaram.

€26.40

€22.00

Soho švītiņš 4,4% (12 gab.)

Tipisks angļu biteris, 2012. gada uzvarētājs neatkarīgo aldaru sacensībās. Šim alus stilam nepieciešamās garšas un krāsas nianses nodrošina piecu iesalu buķete, kā arī Goldings apiņi. Savukārt Galaxy apiņi šo klasisko alu padara pilsētnieciski mūsdienīgu.

€24.00

€20.00

Virsaitis 6% (12 gab.)

Ar bagātīgu apiņu garšu un smaržu apveltīts amerikāņu parauga Indijas gaišais alus. Gan vārīšanas laikā, gan kaķī nav taupīti Mosaic apiņi, kas pazīstami ar savām augļainajām un vienlaicīgi citrusīgām īpašībām.

€28.80

€24.00

Pelašķu velns 9,9% (12 gab.)

Tumšs un aromātisks stiprais alus. Reibinošo baudījumu garantē augstais alkohola saturs, kā arī sirsnīgi pievienotie pelašķi un Citra apiņi gan vārīšanas laikā, gan kaķī. Sarežģīta grauzdēto iesalu buķete sniedz alum vien pret gaismu saredzamu, dziļi sarkanu krāsu un garšas līdzsvaru. Lietot ar mēru.

€34.80

€29.00

Labietis ieved alus pasaules pagrīdē, kur Latvijas labākie aldari ciena 12 000 gadu vecās darīšanas tradīcijas, glāzēs līst īsts alus un gaisā virmo garšas revolūcija.

Iepazīsties vairāk
Kontakti

SIA ZLAUKTS
LV40103667853
Aristīda Briāna 9a-2
LV-1001, Rīga, Latvija

info@labietis.lv

Atbalsti vietējo

LAIKMETĪGS ALUS AR KULTŪRVĒSTURES GARŠU​