Piesakies kā vietējais!

Ja Tu esi mazais uzņēmējs, piesakies, lai izvietojam Tavu uzņēmuma profilu mūsu datubāzē! Iepazīsties ar mūsu piedāvājumu.

KĀ TEVI ATBALSTĪS

KĀPĒC Pieteikties kā vietējam?

Šobrīd ir ļoti populāri dalīties ar pašmāju uzņēmumiem un aicināt atbalstīt vietējos, taču šādai informācijai piekļūst tikai tie, kas patiešām seko līdzi diskusijām sociālajos tīklos. Kalnciema tirdziņš, gadatirgi un pilsētas svētki bija droša vieta, kurā pulcējās amatnieki, mājražotāji, dizaineri un citi profesionāļi, taču šī brīža situācija ir pierādījusi, ka trūkst šādas vietnes tiešsaistē, kas apkopotu pašmāju labumus vienuviet un spētu tos spēcīgi noreklamēt. Piedalies, lai arī Tevi redzētu!

Mūsu misija

Pulcēt vienuviet simtiem Latvijas darītāju un celt viņu atpazīstamību tiešsaistē un sociālajos tīklos, lai ikviens spētu iepazīties ar pašmāju ražojumiem un pakalpojumiem.

Mūsu Vīzija

Ērti pārskatāma datubāze ar Latvijas labākajiem mazajiem uzņēmējiem ļaus ikvienam atrast sev tīkamu piedāvājumu un atbalstīt to ar savu pirkumu!

rikonavt-uoT6d-sxffw-unsplash1 (1)
VIENOTS ATBALSTS KRĪZES LAIKĀ

KĀ MĒS TEV PALĪDZĒSIM

Vienalga, vai Tu cep kūkas, darini rotas, piedāvā floristikas vai ēdiena piegādes pakalpojumus, mēs zinām, cik svarīgs Tev ir atbalsts no savējiem.

Šis projekts ir mūsu personīgā iniciatīva popularizēt plašākai tautai pašmāju ražojumus. Mēs paši esam mazie uzņēmēji un diendienā nodarbojamies ar pārdošanu digitālajā vidē. Mēs ticam, ka mūsu pieredze digitālajā mārketingā var palīdzēt arī Tev augt, tāpat kā tas, ko Tu dari, palīdz mūsu vietējai ekonomikai plaukt.

Šajā vietnē pulcēsim simtiem pašmāju darītāju un veicināsim apmeklējumu kā no Google un citiem meklētājservisiem, tā arī no sociālajiem tīkliem ar stratēģijā balstītu kampaņu. Kā arī Tev ir visas iespējas sazināties ar mums, lai mēs noorganizētu īpašu reklāmu tieši Tev!

Ieguvumi

Ko mēs nodrošināsim

Redzamība

Vieta

Līdz 31.03 samazināta piegādes maksa visām piegādēm Rīgā un apkārtnē. Baložu un Titurgas iedzīvotājiem – piegāde bez maksas!

Apmeklējums

Ar Rēķinu / pārskaitījumu

Drošības nolūkā apmaksu varēs veikt tikai caur banku, pamatojoties uz saņemtu rēķinu.

Reklāma

1 dienas laikā

Kūkas piegādājam darba dienās no 9:00 līdz 19:00 un sestdienās no 9:00 līdz 13:00.
Pasūtījumu izpildām ne ātrāk kā 24 stundas no pasūtīšanas brīža.

Kā tas notiks

Kā piereģistrēties

Piesakies, lai izvietojam Tava uzņēmuma profilu, ar pāris klikšķiem!

Solis 1

Izvēlies sadarbības plānu

Izvēlies kādu no mūsu pieejamajiem bezmaksas vai maksas plāniem.

Solis 2

piereģistrējies mūsu vietnē

Aizpildi nepieciešamās detaļas reģistrācijai vai veic apmaksu internetā.

Solis 3

aizpildi aptauju savam profilam

Aizpildi nelielu aptauju un atsūti mums vajadzīgos failus, lai varam Tevi izvietot!

Piesakies kā vietējais

izvēlies savu sadarbības plānu

Šī projekta uzturēšanai, attīstībai un virzībai tiek ieguldīts darbs un radošās pūles, tāpēc Tava profila izveidošanai tiek piemērots vienreizējs atbalsta maksājums, atkarībā no sadarbības plāna, kuru izvēlēsies. Atbalstīsim viens otru!

Vizītkarte

profila izvietojums kafijas cenā

Vienkāršs profils, kas informē par Tavu uzņēmumu un darbību krīzes laikā. Diemžēl karmas punkti makā nekrīt, tādēļ lūdzam vismaz nosponsorēt mūsu komandai kafijas, kas padarīs mūsu darbošanos priecīgāku!

€25

€9

Norēķinies caur drošu maksājumu sistēmu internetā vai rēķinu. Maksājums ir vienreizējs un netiks piemērots atkārtoti.

Pārdodoša vizītkarte

Profila Izvietojums kokteiļu cenā

Pārdošanai optimizēts profils, kas informē par Tevi, Tavu darbību krīzes laikā, klientu atsauksmēm un reklamē 2 īpašos piedāvājumus.

€47

€25

Norēķinies caur drošu maksājumu sistēmu internetā vai rēķinu. Maksājums ir vienreizējs un netiks piemērots atkārtoti.

Pārdodoša mājaslapa

Pilna profila izvietojums

Advancēts pārdošanai optimizēts profils, kas informē par Tevi, Tavu darbību krīzes laikā, klientu atsauksmēm un reklamē 4 īpašos piedāvājumus, kā arī iekļauj sazināšanās formu tūlītējiem pasūtījumiem.

€290

€147

Norēķinies caur drošu maksājumu sistēmu internetā vai rēķinu. Maksājums ir vienreizējs un netiks piemērots atkārtoti.

Sazinies ar mums

Ir jautājumi?

Ja vēlies pārrunāt sadarbības noteikumus vai pārrunāt iespējas atsevišķas mājaslapas izveidei, nekautrējies sazināties ar mums, aizpildot formu!