Žurnāls Mistērija

Žurnāls par dzīvi, mīlestību un brīvību
Piegāde un serviss

Kā mēs strādājam

Pērc pusgada vai gada online žurnāla abonementu un saņem 3 mēnešu vai aktuālās situācijas Taro prognozi bez maksas!
Piegāde

Ar pastu

Drukātais žurnāls tiek piegādāts ar Latvijas Pasta starpniecību Piegādes notiek mēneša pirmajā dekādē. Online žurnāls pieejams mēneša pirmajās dienās tiešsaistē.

Apmaksa

Kā ērtāk

Apmaksu var veikt ar maksājumu karti, iepērkoties mājaslapā, vai ar rēķinu / internetbankas pārskaitījumu, norādot atsauci.

Izpildes termiņš

Atkarībā no pasūtījuma

Online abonenti saņem pieeju uzreiz, drukātais abonements (ja abonē līdz jauna mēneša sākumam) tiks saņemts apmēram 8-10 datumos. Ja abonē vēlāk, tad saņem no nākamā mēneša tikai.
Kas ir Žurnāls Mistērija

Par Mums

Žurnāls Mistērija ir personības un dvēseles izaugsmes ceļvedis. Žurnāls par dzīvi, mīlestību un brīvību. Katru mēnesi kādu vienu īpašu tēmu mēs apskatām no dažādu speciālistu un personību skatījuma, ļaujot lasītājam ieraudzīt citu versiju, dodot iespēju sajust kā tas ir – būt citādāk un parādot ceļu uz mīlestības vadītu brīvību katra cilvēka dzīvē. Žurnāls bez reklāmām, arī online un audio formātā.
Atsauksmes

Ko saka klienti

Žurnāls Mistērija ļauj aplūkot tēmas, kuras paplašina redzesloku. Komanda rūpīgi izvēlas un uzrunā cilvēkus ar unikālu pieredzi un zināšanām. Man patīk, ka pasniegšanas veids ir māksliniecisks un baudāms ar vizuāliem materiāliem. Žurnāls Mistērija aicina ieklausīties savās sajūtās un katram pašam iepazīt smalko pasauli caur struktūru izklāstiem, rituāliem, stāstiem. Ir svarīgi, ka šī informācija sasniedz plašāku cilvēku loku un Mistērija komandai tas izdodas lieliski!
Andris Ciekurs
MISTĒRIJA ir Latvijas īpašais žurnāls reāliem lasītmīlošajiem. Te katrs meklējošais var atrast savu meklēto pērli. Katrā žurnālā katru reizi atrodas pārsteidzoši daudz vērtīga un skaista. Tik ģeniālas un pie reizes vienkāršas lietas. Tas saucas cilvēks cilvēkam un tā no sirds. MISTĒRIJA ir tāda kā radošas mīlestības un izziņas vērtību savākšanas pūra lāde, ik reiz no tās var bagātināties ar ko pavisam dīvainu un jaunu, gan drošību pasmelties tik pierasti stabilajās vērtībās. Paldies, MISTĒRIJA!
Antra Dimantra
Dzīves Mākslas Akadēmija
Piedāvājums un cenas

ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI

Izmanto iespēju atbalstīt vietējo vēl izdevīgāk – iepazīsties ar īpašajiem piedāvājumiem Mistērijas abonementam!

DRukātā žurnāla abonements

€36.00

/12 mēneši

Online žurnāla abonements

€22.20

/12 mēneši

€13.50

/6 mēneši

Interesē piedāvājums?
Pasūti tūlīt!

Sazinies ar žurnālu mistērija un pasūti tūlīt

Personības un dvēseles izaugsmes ceļvedis. Žurnāls par dzīvi, mīlestību un brīvību.

Iepazīsties vairāk
Kontakti
20666620 zurnals.misterija@gmail.com
Sazinies
Atbalsti vietējo

Personības un dvēseles izaugsmes ceļvedis